LIVE-DENT - stomatologia
ul. Młodych Techników 7
53-647 Wrocław
tel. 71 359 19 18
http://www.live-dent.pl/
Blog > Komentarze do wpisu

Zdrowe produkty, o których zapominami

zdrowy posilekIstnieją produkty, które nie są drogie i do tego doskonale wpływają na nasze zdrowie i samopoczucie. Czy nie brzmi to wspaniale? Wystarczy włączyć je na stałe do swojej diety i cieszyć się świetną kondycją. Dlaczego warto? Każdego dnia jesteśmy bombardowani reklamami o coraz to nowszych i lepszych suplementach diety, które odmienią nasze życie już po jednej kapsułce. Ile w tym prawdy? Niestety niewiele..

Dlatego już dziś pomyśl o sobie i zobacz po jakie produkty warto sięgnąć.

1. Buraki - opóźniają procesy starzenia się organizmu i do tego wzmacniają organizm. Walczą z rakiem i anemią, a do tego dodają siły. Co więcej - barwnik, który znajduje się w burakach działa przeciwwirusowo i przeciwbakteryjnie.

2. Czosnek - doskonały sposób na zwalczenie infekcji i zahamowanie rozwoju bakterii. Czosnek uważany jest za naturalny antybiotyk, po którego powinno się sięgać częściej niż tylko w czasie choroby

3. Olej lniany - to prawdziwe bogactwo kwasów omega-3. A o kwasach omega-3 napiszę wkrótce osobny artykuł. Jedno jest pewne - to niezbędny składnik w codziennym życiu

4. Zielone liście - wszystkie zielone liście zawierają chlorofil, który chroni organizm przed nowotworami, leczy anemię, oczyszcza jelita, dodaje energii i wzmacnia organizm.

 

Wspomniane produkty na prawdę działają! Nie lekceważ ich - nie warto.

 

piątek, 28 kwietnia 2017, marcoolka

Polecane wpisy