| < Luty 2017 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          
Zakładki:
Moje ulubione
Odwiedzam/Czytam
LIVE-DENT - stomatologia
ul. Młodych Techników 7
53-647 Wrocław
tel. 71 359 19 18
http://www.live-dent.pl/
RSS
poniedziałek, 07 listopada 2016

Ciemne owłosienie na twarzy to problem, który dotyka wielu kobiet. Mimo iż zarost u mężczyzn jest naturalny to zabieg epilacji staje się coraz bardziej popularny. Często golona skóra narażona jest na podrażnienia, wrastanie włosków, skaleczenia oraz uczucie swędzenia. Dzięki laserowej depilacji zarówno kobiety jak i mężczyźni mogą skutecznie pozbyć się niechcianego problemu raz na zawsze.

Dlaczego warto wybrać laserową depilację brody?

Najczęstszą przyczyną występowania włosów na brodzie u kobiet jest zaburzona gospodarka hormonalna. Pojedyncze włoski można usuwać za pomocą pęsety lub wosku jednak często kończy się to wrastającymi włosami oraz zmianami na skórze. Niestety odrastające włosy stają się grubsze i gęstsze, przez co wiele kobiet traci nadzieję na całkowite pozbycie się owłosienia w niechcianych miejscach. Mimo iż broda w ostatnich latach stała się bardzo popularna, golenie się jest codzienną czynnością wielu mężczyzn. Jest to bardzo uciążliwe ze względu na częste podrażnienia, skaleczenia oraz wrastanie włosów. Co więcej tradycyjne golenie nie przynoszą trwałego efektu, gdyż nie mają wpływu na macierz włosa, który ponownie odrasta.

Depilacja laserowa brody to najskuteczniejszy sposób na pozbycie się niechcianego owłosienia, zabiegi pozwalają na skuteczne usunięcie meszka włosowego wraz z jego macierzą. Zanim zdecydujemy się na zabieg warto znać różnicę między zabiegiem depilacji i epilacji. Pierwsze pojęcie odnosi się do usunięcia owłosienia za pomocą wosku lub pasty cukrowej, jest o wiele tańszym zabiegiem jednak nie przynosi trwałych efektów. Epilacja jest trwałym usunięciem owłosienia za pomocą lasera.

Przed i po zabiegu

Przed zabiegiem należy skonsultować się z lekarzem wykonującym epilację w celu ustalenia stanu zdrowia pacjenta, ewentualnych przeciwwskazań oraz wyjaśnienia przebiegu zabiegu i rekonwalescencji. Końcowy efekt widoczny jest dopiero po wykonaniu 3-4 zabiegów, które można powtarzać co 4-6 tygodni – wszystko zależy od koloru i rodzaju włosa. Po zabiegu włosy nadal są w skórze, przez co mogą wydawać się grubsze i szorstkie, oczywiście można je ogolić, ale warto wiedzieć, że po 2 tygodniach i tak wypadną.

09:15, marcoolka
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 27 czerwca 2013
Zdrowie i ogólna kondycja fizyczna to ważna rzecz, ale mi bardzo ciężko się przekonać do takich różnych aktywności, które w tym pomagają :D Jestem po prostu leniwa jeśli o to chodzi i się do tego otwarcie przyznaję. Ale trzeba się przemóc również w tym temacie i bardzo się starać chcę zapracować na zdrowe samopoczucie. Kupiłam rower :D
Hmmm, w tamtym tygodniu przegapiłam pierwszy razy wizytę u dentysty, pytanie tylko czy to moja podświadomość podpowiedziała mojej pamięci, żeby nie pamiętać:D W każdym razie umówiłam się na dzisiaj i bardzo się boję, bo nie byłam już od około miesiąca i znowu czuję się nieswojo.